01.03 /KONCERT/ PORANEK MUZYCZNY            
Nd./ godz. 11:00/ Sala Główna
Bilety: 10 zł       

Poranek muzyczny, pełen dźwięków i kolorów, z bohaterami operowej bajki, którzy wędrując przez zaczarowany las napotkają muzycznych przyjaciół. Gościć będziemy również młodych tancerzy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku w najpiękniejszych baletowych choreografiach.


03, 04.03 /KONCERT/ MARYLA RODOWICZ AKUSTYCZNIE          
Wt. Śr./ godz. 19:00/ Sala Główna         
Bilety: 99 zł – uczniowskie, 109 zł – ulgowe, 119 zł – normalne 
 

Kameralne rendez vous, podczas którego artystka przypomni największe hity, zaśpiewa utwory odrobinę mniej znane, a wszystko to w nowych akustycznych aranżacjach z akompaniamentem dwóch gitar. Forma koncertu to powrót do klimatu z początków kariery Maryli Rodowicz, kiedy na scenie towarzyszyli jej tylko gitarzyści.   

06.03 /SPEKTAKL/ DOKTOR MIŁOŚĆ      
Pt./ godz. 19:00/ Sala Główna  
Bilety: 25 zł – uczniowskie, 30 zł – ulgowe, 35 zł – normalne      


Zabawne perypetie pacjentek w połączeniu z niebanalnymi metodami Doktora Miłość spowodują, że wszystkie Panie na widowni zapiszą się na wizytę, a ich Panowie będą zachwyceni efektami „terapii”. Spektakl kabaretowo-muzyczny wypełniony najbardziej znanymi i cenionymi piosenkami z repertuaru Kaliny Jędrusik, Kabaretu Starszych Panów, Mariana Hemara i innych. 

    
10.03/ KONCERT/ HANSEATICA KAMERALIA – NAJPIĘKNIEJSZE DUETY
Wt./ godz. 19:00/ Sala Główna
Bilety: 25zł – uczniowskie, 30 zł – ulgowe, 35 zł – normalne       

Koncert z cyklu Hanseatica – KAMERALIA zaprezentuje odsłony muzycznych DUETÓW – np.: fortepianu i skrzypiec, głosu i wiolonczeli oraz wszelkie możliwe kombinacje tej muzycznej czwórki. W repertuarze pojawią się dzieła : Ludwiga van Beethovena, Michaiła Glinki oraz cykl pieśni Poulenca, który choć był Francuzem – skomponował cykl pieśni polskich.


12.03/ WERNISAŻ/ WYSTAWA JÓZEFA WILKONIA        
Czw./ godz. 18:00/ Galeria        
Wstęp wolny   


Józef Wilkoń – ilustrator, malarz, rzeźbiarz, twórca plakatów i scenografii teatralnych. Studiował malarstwo na ASP w Krakowie oraz historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zilustrował ponad 200 książek dla dzieci i dorosłych. Laureat wielu nagród  w kraju i za granicą. Wystawie towarzyszyć będą warsztaty ilustratorskie z artystą.        

13.03/ SPEKTAKL/ AKT RÓWNOLEGŁY – TEATR CAPITOL Z WARSZAWY               
Pt./ godz. 17:30 i 20:30/ Sala Główna    
Bilety: 69 zł – uczniowskie, 79 zł – ulgowe, 89 zł – normalne    

Niezwykłe zwroty akcji w małym hoteliku, z dala od oczu znajomych. Co poszło nie tak? Wyjątkowa komedia Teatru Capitol w reż. Olafa Lubaszenki. Na scenie Filharmonii wystąpią m.in.: Kazimierz Mazur, Krzysztof Chodorowski, Katarzyna Maciąg, Kamila Kamińska, czy Magdalena Wróbel.

17.03/ KONCERT/ FUCUS I ISTA               
Wt./ godz. 19:30/ Sala Główna
Bilety: 40 zł

Koncert z okazji Dnia Jedności Kaszubów i Dnia Patryka. Te dwa święta, a zarazem nurty dwóch kultur połączonych przez grupę Fucus już prawie dwie dekady temu w skrócie ukazują scenariusz koncertu. Czy może się przyjąć nowoczesne granie po kaszubsku i irlandzku jednocześnie? Przekonają się Państwo w Filharmonii Kaszubskiej.

19.03/ KONCERT/ UPIÓR W OPERETCE                
Cz./ godz. 19:00/ Sala Główna  
Bilety: 69 zł – uczniowskie, 79 zł – ulgowe, 89 zł – normalne    

Koncert w trakcie którego usłyszymy fragmenty Księżniczki Czardasza, Wesołej Wdówki, Hrabiny Maricy, Barona Cygańskiego przeplatające się z musicalem i utworami instrumentalnymi. Uwspółcześnione aranżacje, multimedialna oprawa oraz brawurowe interpretacje powodują, że spektakl cieszy się niezmiennym powodzeniem od chwili jego premiery w 2016 roku.

26.03/ SPEKTAKL / Z PIEKŁA DO PIEKŁA – TEATR POLSKI W SZCZECINIE  
Cz./ godz. 19:00/ Sala Główna  
Bilety: ?              

Spektakl poetycko-muzyczny poświęcony twórczości Kaczmarskiego – barda, który opisywał otaczającą rzeczywistość przez pryzmat niezwykłego wyczucia ironii dziejów. W przedstawieniu piosenki układają się w swoisty notatnik – czasami dziennik, czasami pamiętnik – opisujący losy ludzi, którzy urodzili się w kraju nad Wisłą. Bowiem o Polsce i Polakach jest to opowieść.


27.03/ KABARET / KABARET JURKI          
Pt./ godz. 19:00/ Sala Główna  
Bilety: 50 zł – uczniowskie, 55 zł – ulgowe, 59 zł – normalne

Program „Last minute”: Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi… tik tak tik tak tik tak…         

31.03/ KONCERT/ KONCERT W CIEMNOŚCI BY ARTUR SYCHOWSKI
Wt./ godz. 19:00/ Sala Główna
Bilety: 20 zł – uczniowskie, 25 zł – ulgowe, 30 zł – normalne    

Niecodzienne przeżycie, dostarczające wyjątkowych emocji. Zapraszamy na Koncert w ciemności w wykonaniu kompozytora młodego pokolenia – Artura Sychowskiego. Będzie to z pewnością niepowtarzalne i unikalne muzyczne doświadczenie.

Materiał nadesłany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here