Wypisanie artykułów z festiwalu: ' Artloop Festival'

27.08-4.09 05 Artloop Festival, Sopot miejsca różne

Nowe dźwięki, obrazy i asocjacje po raz piąty w Sopocie. Wiązadłem tegorocznego wydarzenia jest szeroko rozumiana "Kumulacja".

Do 31.05 05 ARTLOOP Festival // Konkurs // Contest

W związku z tegorocznym projektem wystawienniczym Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, organizator 05 ARTLOOP Festival w Sopocie, ogłasza międzynarodowy Konkurs skierowany do twórców w celu wyłonienia prac, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy plenerowej KUMULACJA w dniach 27.08 - 04.09.2016 w Sopocie.

Wideo Sho[r]t: Dzień filmowy na Artloopie

Krótko i, na razie, niezobowiązująco.

3-6.09 ARTLOOP Festival po raz piąty

Hasłem tegorocznego festiwalu jest "Nocna zmiana".

Relacja Chłód i lewicowa perwersja, relax i rekreacja. Po festiwalu Artloop

Tegoroczny festiwal Artloop potwierdził opinię jednego z najciekawszych i najtrudniejszych do sklasyfikowania festiwali w regionie południowego Bałtyku.

4-7.09 ArtLoop Festival

Zapraszamy do Sopotu na trzecią edycję festiwalu artystycznego – 03 ARTLOOP, który otwiera miasto na sztukę i sztukę na miasto, scalając/loopując wybrane przestrzenie w centrum Sopotu licznymi działaniami/akcjami z zakresu sztuk wizualnych, designu i muzyki.

Wideo !!! 05.09 Portishead, Skalpel, 03 Artloop Festival

Absolutna bomba! Portishead po raz drugi w Polsce i tylko w Sopocie, a nie na Open'erze! Tapas też smakowite - wystąpi rodzima formacja Skalpel. Wcześniej DCD, Laurie Anderson - Sopot w ekstraklasie koncertowej!

RelacjaFoto Artloopowe instalacje

Jedną z atrakcji zakończonego festiwalu była obecność sztuki w przestrzeni miejskiej. Wiele instalacji podzieliło odbiorców, jak to zwykle bywa podczas kontaktu ze sztuką nowoczesna, ale kilka zdecydowanie przyjęto z aplauzem.

WideoRecenzja Bardo buddyjski performance, czyli Lolaballe wróci na urodziny. Laurie Anderson na festiwalu Artloop w Sopocie

Występ gwiazdy tegorocznego festiwalu Artloop.

Wideo Laurie Anderson gwiazdą Artloop 2013

6 września w Sopocie.

Artloop 2013: Sekcja Urbanator=Sztuka+Design

Program sekcji Urbanator.

Wideo Nadchodzi Artloop, czyli kolejna, ambitna propozycja z Sopotu

Bardzo ciekawie zapowiada się druga edycja kolejnego, ambitnego festiwalu sopockiego. Gwiazdą będzie Laurie Anderson, zwana Peterem Gabrielem w spódnicy, żona Lou Reeda, ale przede wszystkim wybitna artystka konceptualna i wykonawczyni muzyczna. Odrobimy trochę zaległości intelektualnych (m.in. "Sid i Nancy") i zdążymy z tym wszystkim przed Gdynia Film Festival.

ARTLOOP Festwal edycja 2013

ARTLOOP Festival | Sztuka w przestrzeni miejskiej + Design + Kino + MuzykA

Relacja Podsumowanie festiwalu 01 ARTLOOP

Orgnizatorzy 01 ARTLOOP Festival dziękują wszystkim artystom oraz uczestnikom, współpracownikom, partnerom i patronom medialnym, dzięki którym pierwszą edycję wydarzenia można uznać za duży sukces. Sopot jako kurort i jako miasto na 4 dni stał się przestrzenią unikalnych działań i akcji artystycznych.

Local Beats w Sfinksie

Impreza tech house, minimal, techno w ramach Artloop Festiwalu.
  • « Poprzednie
  • 1
  • 2
  • Następne »